Ehitus

Ritsu kaubamärgiga palkmajadetailide paigaldamisel soovitame kasutada meie ehitusmeistrite teenuseid. Lihtsa aiamaja püstitamisega saab enamus inimestest montaažijooniste abil iseseisvalt hakkama. Suuremate hoonete ehitamine eeldab vajalike oskustööliste tööpanust ning palkmaja ehitamise reeglite täpset tundmist.

Ritsu kogenud palkmajaehitajad tagavad detailide korrektse paigalduse. Ehitame palkmaju vundamendist alates "võtmed kätte" valmiduseni; paigaldame Ritsu majade palkosa; ehitame maja "karp kinni" valmiduseni - võimalusi on palju.

Enne tööde alustamist sõlmime korrektse ehituslepingu, kus lepime kokku teostatavate tööde mahus, vajalike lisamaterjalide tarnes. Muuhulgas lepime kokku nende sõltuvuses olevate tööde põhimõttelises osas, mida klient tellib teiste ettevõtete käest, kuid mis mõjutavad üldist ehitustööde käiku (nt. pottsepatööd).

Kui soovite igal juhul maja oma pere või sõprade kaasabil iseseisvalt kokku panna, siis on see loomulikult võimalik. Hea lõpptulemuse saavutamiseks on mõistlik kasutada meie ehitusinstruktori teenust - nii võite olla kindel, et maja püstitus kulgeb nõuetekohaselt. Kõige olulisemad töölõigud on sealjuures palkosa, sarikate, akende ja uste montaaž - need tööd tuleks igal juhul teha koos spetsialistidega. Enamasti kasutavad meie ehitusinstruktorite abi väliskliendid, sest sealsetel ehitusfirmadel puuduvad tavaliselt palkmaja ehitamise kogemused - nii toimub kogu töö ehitusplatsil meie poolt lähetatud ehitusspetsialisti juhtnööride järgi.

Kvaliteetse Ritsu maja püstitab kogemustega usaldusväärne ehitusmeeskond.

Ivo Tomson
Ritsu Ehituse OÜ ehitusjuht
tel. 372 766 8894
faks 372 766 1220
ivo.tomson@ritsu.ee
Suhtluskeeled: eesti, inglise, vene

Vaata lähemalt: www.ritsuehituse.ee

Projekt : Tapiliite õiguskaitse reguleerimine  nr.EU420760  01.02.2012.-01.08.2013.

Projekti kestvus: 01.02.12-01.08.13

Projekti tulemusena registreeriti  "Proportsioonis püsiv kantpalkide nurgatapiliide" kasuliku mudelina Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus