Eriprojektid

Kõik meie majalahendused on valminud vastavalt tellijate erisoovidele ja vajadustele. Väga vähe on neid projekte, mille järgi oleme tootnud ja püsti pannud rohkem kui ühe maja. Ka kõik andmebaasis sisalduvad näidisprojektid on kordumatud.

Meie sooviks on omaniku vajadustele vastava hoone ehitamine. Seetõttu ei ole me välja andnud mahukaid näidisprojektide brošüüre. Meil töötavad hoopis hoopis palkhoonetele spetsialiseerunud arhitektid.

Näidisprojektid on Teile abiks oma lahenduse väljatöötamisel. Saate nende järgi koguda ideid ja võtta aluseks ruumilahenduse planeerimisel, interjööri ja välisfasaadi värvilahenduse valimisel ja paljuks muuks. Nõuandeid Teie maja ehitamiseks võime jagada otsesuhtluse teel meie kontoris Valgamaal, kus on käepärast kogu personal, tehas, tuhandeid majaprojekte sisaldav arhiiv ja näidismaterjalid. Esmast infot jagame meeleldi telefoni ja meili teel.

Põhilised punktid, millele maja ehitamise soovi korral esimesena tähelepanu pöörata, on:
• hoone kasutusala (elumaja, suvila, muu),
• pindala ja korruselisus,
• magamistubade arv,
• rõdude, terrasside ja sauna olemasolu,
• seinamaterjal.
Teave maja asukoha, krundi eripära, ehitamise ligikaudse algusaja ja planeeritud eelarve kohta aitavad meil Teie soove paremini täita.

Loomulikult võite meie poole pöörduda ka oma projektiga.
Avalikult külastatavad on meie ehitatud Kloogaranna kämping ja Veerpalu villa.