Kontakt

AS Ritsu
Linna küla, Helme vald, 68619 Valgamaa, Eesti
Tel. 372 766 1707
Faks 372 766 1220
E-mail: ritsu@ritsu.ee

Reg. nr.: 10051352
Käibemaksukohuslase nr.: EE100492327


Piret Palumaa
Müügiassistent - palkmajad
372 766 8889
372 508 1901
Keeled: eng, est, rus
piret.palumaa@ritsu.ee

Taigur Lillo
Müügiassistent - palkmajad
372 766 8888
372 559 93364
Keeled: ger, est
taigur.lillo@ritsu.ee

Reet Suits
Müügiassistent - elementmajad
372 766 8886
372 507 8556
Keeled: est, eng
reet.suits@ritsu.ee

Erki Erin
Projektijuht - elementmajad
372 528 9292
Keeled: est, eng
erki.erin@ritsu.ee

TOOTMINE


Andrus Randmaa
Tootmisjuht, puitmaterjali ost
372 766 8882
372 513 7353
andrus.randmaa@ritsu.ee

Andres Tõnisson
Metalliosakonna juhataja - masinate müük
372 766 8883
372 517 2966
Keeled: rus, eng, est
andres.tonisson@ritsu.ee

JUHTIMINE


Elari Kivisoo
Tegevjuht
372 766 8890
372 5343 4014
elari.kivisoo@ritsu.ee

Ivo Tomson
Ehitusjuht
372 524 7323
Keeled: eng, rus, est
ivo.tomson@ritsu.ee

Katrin Maasik
Sekretär
372 766 1707
ritsu@ritsu.ee

Ants Randmaa
Juhatuse esimees
372 766 1707
372 504 7323
ritsu@ritsu.ee

MÜÜGIESINDAJAD


Martin Braase
Müügiesindaja Prantsusmaal
0033612111499
www.syma-maisonbois.com
Keeled: fra, eng
syma.maisonbois@gmail.com

Ranner Mägi
Müügiesindaja
372 502 7766
ranner.magi@ritsu.ee

Kaido Kruut
Müügiesindaja Saaremaal
372 527 8975
kaido.kruut@ritsu.ee