Kindel kvaliteet ja garantii

Ritsu AS väikepaneelidest majade valmistamisel on täidetud kaasaegseid ehitusnõudeid ja –määrusi. Kvaliteedi tagamine pole võimalik ilma eeskujuliku tootmisprotsessita. Kvaliteedi garantiiks on erinevad sertifikaadid ja tunnistused (vaata sertifikaate).

 

Selle tõestuseks on aastast 2003 rahvusvahelise seritifitseerimisbüroo Bureau Veritas Certification poolt aktsiaseltsile Ritsu väljastatud juhtimissüsteemide sertifikaat, mis tõendab juhtimissüsteemi ülesehitust ja toimimist vastavalt  ISO 9001:2008 standardile. Omame tarneahela juhtimise sertifikaati FSC®, passiivmajade asjatundja tunnistust, jm. Oleme lõppjärgus ka Euroopa Tehnilise Tunnustuse ETA-007 ja ETA-012 ning CE serifikaadi saamisel.

 

Sertifitseeritud juhtimissüsteemide puhul viib sertifikaatide väljastaja AS-s Ritsu läbi regulaarseid ja sõltumatuid auditeid, veendumaks, et sertifikaatide kehtimiseks vajalikud tingimused oleks alati täidetud.Me lähtume mõttest, et just kvaliteetne juhtimine on aluseks kvaliteetsele tootele ja teenindusele.

 

Praegu kehtivate seadustega nõutav elamute eluiga 50 aastat pole Ritsu elamute jaoks mingiks piiriks - teostades nõuetekohast hooldust, kestavad meie elamu konstruktsioonid oluliselt kauem.

 

Kõigele sellele toetudes on Ritsu AS andmas igale meie toodetud majale:

·        10-aastase garantii konstruktsioonile

·        2-aastase garantii püstitusele

·        2-aastase garantii ustele ja akendele

 

Ritsus valmistatud maja on kindel ja turvaline investeering tulevikku.

Võime kinnitada, et teeme seda ka parima hinna-kvaliteedi suhtega.