Miks meie väikepaneelidest maja?

Väikepaneelide arendusprotsessi rakendasime kogu meie aastatega omandatud kogemuse. Lisaks kaasasime ka pikaajalised partnerid. Seda kõike selleks, et pakkuda tõhusamaid ja kvaliteetsemaid lahendusi nii oma kodu ostjatele kui ehitajatele. 

Meie väljatöötatud väikepaneelidest majadel on palju eeliseid teiste ehitusviiside ees:

 1. Paneelid on tõstetavad ja monteeritavad käsitsi inimjõu abil, kaaludes keskmiselt 80 kg., mis välistab või minimeerib kalli tõstetehnika kasutamisest tekkivaid kulusid. See annab võimaluse majade püstituse kohtadesse, kus suure tehnika juurdepääs on välistatud või keeruline.
 2. Paneelid on projekteeritud rastervõrgustikku, mis tähendab, et paneelidel on kindlad mõõdud ja otstarve. See võimaldab ehitada piiramatu plaanilahendustega hooneid. (Nagu legoklotsid).
 3. Ritsu tootearenduse tulemusena on välja töötatud ja kasutusele võetud erineva soojapidavusega seina konstruktsioonid, sõlmed ja tehnilised lahendused, mis vastavad Euroopa turgudel kehtivatele ehitusnormidele. (Vaate konstruktsioone)
 4. Seinapaneelid toodetakse valitud tarnijatelt ostetud kvaltieetsetest , tehnilist heakskiitu ja sertifikaati omavatest materjalidest.
 5. Tööd teostatakse tehasetingimustes, ilmastikust sõltumata, maksimaalselt arvestades maja ekspluatatsioonitingimusi.
 6. Tootmisprotsess tehases võimaldab kõrgetasemelist kvaliteedi järelvalvet ja juhtimist. Kõikide tööde teostamine on üles ehitatud vastavalt ISO 9001:2008 standardile. (Vaata sertifikaate )
 7. Meie arhitektide poolt on välja töötatud seeria tüüpprojekte,(vaata standardprojekte) mis võimaldab kliendil valida sobiv maja. Samuti võimalik tellida ka meie arhitektidelt eriprojekte.
 8. Kõik projekteerimise ja tootmisega seotud tööd teostatakse Ritsu oma ala tundvate spetsialistide ja juhtide juhendamise ning järelvalve all.
 9. Maja väikepaneelide valmidus võimaldab aastaringset püstitust.
 10. Paneelide paigalduse protsess paralleelselt paneelide tootmisega valmis vundamendile on kiire – tavaliselt 1 päev.
 11. Tehases toodetud katusefermide paigaldus on lihtne ja kiire (loe fermidest edasi).
 12. Tänu väikepaneelide optimeeritud mõõtudele on transpordivahendi täituvus maksimaalne. Puudub vajadus suuregabariidiliste eriveoste tegemiseks. Võimalik juurdepääs ka nendele objektidele, kuhu suuregabariidilise veokiga ligi ei pääse.
 13. Ritsu on oma põhikonkurentidest paindlikum klientide soovide ja nõudmiste arvestamisel. Meie eesmärgiks on klientide rahulolu kõikides protsessi etappides. 
 14.  Lõpuks ka maja hinnaeelis ja madal ekspluatatsioonikulu.