Sulge korv

Lemmikukorv

  • Tühi korv
Tagasi korvi

Hinnapäringu vorm

Tööpakkumine tootmistöölisele

Ritsu AS otsib töökasse kollektiivi täiendust ja pakub tööd

ELEMENTMAJADE PUUSEPP-TOOTMISTÖÖLISELE

Tööülesanded

  • Puitelementmajade elementide tootmine tehases vastavalt tootmisjoonistele ja kehtestatud kvaliteedinõuetele.

Nõudmised kandidaadile

  • Puusepatöö või ehitusalane haridus.
  • Eelnev erialane töökogemus.
  • Jooniste lugemise oskus.
  • Hea eesti keele oskus.
  • Hea organiseerimis- ja õppimisvõime.
  • Korrektsus, ausus, täpsus ja kohusetunne.

Omalt poolt pakume

  • Heade töötulemuste eest konkurentsivõimelist palka.
  • Tööd kaasaegses töökeskkonnas, stabiilses pidevalt areneva ettevõtte toetavas meeskonnas.
  • Kvaliteetseid ja kaasaegseid töövahendeid.
  • Professionaalset ja sõbralikku meeskonda.
  • Arenemis- ja karjäärivõimalusi pikemas perspektiivis.

Ritsu AS on Eesti vanimaid puitmajade tehaseid, kus on juba 27 aasta pikkune majade valmistamise kogemus. Ritsu majad valmivad unikaalsetel tootmisliinidel, mis on valmistatud Ritsu enda masinaehituse osakonnas. Ritsu maju võib leida 37 erinevast riigist üle maailma.

Kui tunned, et eeltoodud tööpakkumine on just Sinule, siis palun saada ennast tutvustav info hiljemalt 15. aprilliks 2018 aadressile ritsu@ritsu.ee.