Sulge korv

Lemmikukorv

  • Tühi korv
Tagasi korvi

Hinnapäringu vorm

Elementmaja eelised

Väikepaneelide arendusprotsessi rakendasime kogu meie aastatega omandatud kogemuse. Lisaks kaasasime ka pikaajalised partnerid. Seda kõike selleks, et pakkuda tõhusamaid ja kvaliteetsemaid lahendusi nii oma kodu ostjatele kui ehitajatele.

Meie väljatöötatud  elementmajadel on palju eeliseid teiste ehitusviiside ees:

Paneelid on tõstetavad ja monteeritavad käsitsi inimjõu abil, kaaludes keskmiselt 80 kg, mis välistab või minimeerib kalli tõstetehnika kasutamisest tekkivaid kulusid. See annab võimaluse majade püstituse kohtadesse, kus suure tehnika juurdepääs on välistatud või keeruline.

Paneelid on projekteeritud rastervõrgustikku, mis tähendab, et paneelidel on kindlad mõõdud ja otstarve. See võimaldab ehitada piiramatu plaanilahendustega hooneid. Ritsu tootearenduse tulemusena on väljatöötatud ja kasutusele võetud erineva soojapidavusega seina konstruktsioonid, sõlmed ja tehnilised lahendused, mis vastavad Euroopa turgudel kehtivatele ehitusnormidele. (Loe lähemalt elementmaja konstruktsioonist)

Seinapaneelid toodetakse valitud tarnijatelt ostetud kvaliteetsetest, tehnilist heakskiitu ja sertifikaati omavatest materjalidest.

Tööd teostatakse tehasetingimustes, ilmastikust sõltumata, maksimaalselt arvestades maja ekspluatatsioonitingimusi.

Tootmisprotsess tehases võimaldab kõrgetasemelist kvaliteedi järelvalvet ja juhtimist. Kõikide tööde teostamine on üles ehitatud vastavalt ISO 9001:2008 standardile. (Tutvu sertifikaatidega)

Ritsu arhitektide poolt on välja töötatud seeria tüüpprojekte, (vaata näidisprojekte) mis võimaldab kliendil valida endale just sobivaima maja. Samuti on võimalik tellida ka meilt eriprojekte.

Kõik projekteerimise ja tootmisega seotud tööd teostatakse Ritsu oma ala tundvate spetsialistide ja juhtide juhendamise ning järelvalve all.

Maja elementmaja väikepaneelide valmidus võimaldab aastaringset püstitust. Paneelide paigalduse protsess paralleelselt paneelide tootmisega valmis vundamendile on kiire – tavaliselt 1 päev.

Tehases toodetud katusefermide paigaldus on lihtne ja kiire (loe lähemalt fermidest).

Tänu väikepaneelide optimeeritud mõõtudele on transpordivahendi täituvus maksimaalne. Puudub vajadus suuregabariidiliste eriveoste tegemiseks. Võimalik juurdepääs ka nendele objektidele, kuhu suure veokiga ligi ei pääse.

Ritsu on oma põhikonkurentidest paindlikum klientide soovide ja nõudmiste arvestamisel. Meie eesmärgiks on klientide rahulolu kõikides protsessi etappides. Samuti on oluliseks ka maja hinnaeelis ning madal ekspluatatsioonikulu.