Sulge korv

Lemmikukorv

  • Tühi korv
Tagasi korvi

Hinnapäringu vorm

Elementmaja ehitus

Ritsu toodetud väikeelementidest maja püstitamine on lihtne tänu hästi läbi mõeldud ja rakiste abil täpselt valmistatud kergekaalulistele puitelementidele.

Meilt on võimalik tellida nii „Võtmed kätte“ lahendusega maja kui ka vaid püstitusteenust „Tehasepaigaldus“.

Tehasepaigaldus sisaldab meie poolt tarnitud materjalide paigalduse ehitusplatsil. Paketi eeliseks on professionaalsete ehitusmeeste kiire ja kvaliteetne töö, koos 2-aastase garantiiga.

Eelistades „Võtmed kätte“ lahendust tuleb esmalt pöörduda Ritsu müügimeeskonna poole. Koostöös meie poolt aktsepteeritud partneritega leitakse lahendus just Teie vajadustele ja soovidele. Antud protsessis on Ritsu koostööpartner alates ideede paberile visandamisest kuni vajalikku dokumentatsiooni koostamiseni. Pakume klientidele sellega terviklahendust, kus inimene saab oma maja ehitusega tegeleda just nii palju kui talle sobib – 26 aasta pikkusele kogemusele toetudes oskame nii palk- kui elementmajade tootjana soovitada oma klientidele just nendele kõige paremini sobivat lahendust.

Loomulikult saavad meie poolt toodetud maja püstitamisega hakkama ka ehitajad. Väikeelementidest maja püstitus on jõukohane tegevus ka iseehitajale, kui läbida elementaarne koolitus või kasutada konsultandi teenust. Siin tuleme omakorda appi, andes elamu tarnekomplektiga kaasa tasuta juhendi maja püstitamiseks.

Juhendi ja tehnilise toe najal on võimalik väikeelementidest maja püstitada oma perega, hoides sellega kokku kulusid ja samas liita pere ühise eesmärgi nimel töötades.