Sulge korv

Lemmikukorv

  • Tühi korv
Tagasi korvi

Hinnapäringu vorm

Elementmaja tootmine

Elumajade välisseina elemendid on valmistatud tugevussorteeritud ja kuivatatud puidust. Elemendid on soojustatud juba tehases klaas- või kivivillaga. Võimalik on valida erineva paksusega ja soojustusega elu- või suvemajade seinatüüpide vahel.

Elementmaja välisseinte tüüplõiked (joonis 2)

Elementmaja alajaotis: Suur element

Elementmajad on kõrge kvaliteediga ja energiasäästlikud majad, mida toodetakse Ritsu tehases kontrollitud, soojades ja kuivades tingimustes.

Elementmaja eelised:

  1. Hoone kõik tasapinnalised elemendid (st seinad, vahelaed, katused) valmistatakse tehases maksimaalse võimaliku valmidusastmeni, millega minimeeritakse ehituseks kuluvat aega ehitusplatsil. Näiteks maja seinad viimistletakse väljast, paigaldatakse siseviimistluseks vastavad materjalid (kipsplaat, vineer vms), paigaldatakse uksed/aknad.
    Tootmisprotsess toimub rangelt kontrollitud protseduuride alusel. Töid teostavad kogemustega oma ala spetsialistid, mis tagab kvaliteedi ning kiire tootmisprotsessi – seejuures on optimeeritud materjalide kulu ning klient ei pea maksma kinni suuri materjalide kadusid.
  2. Suure elemendi maksimaalsed mõõtmed on üldjuhul kuni 2,8×13 meetrit, mis võimaldab lahendada vajadusel ka keerukaid projekte või teostada väga kiirelt lihtsamaid lahendusi.
  3. Elemendid toodetakse valitud tarnijatelt ostetud kvaliteetsetest, tehnilist heakskiitu ja sertifikaati omavatest materjalidest.
  4. Tööd teostataks tehase kontrollitud sisetingimustes põhjalike ja vajalikud arvutused läbinud tööprojektide alusel.
  5. Tootmisprotsess tehases võimaldab kõrgetasemelist kvaliteedi järelevalvet ja -juhtimist. Ritsu on sertifitseeritud ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi alusel juba 2003. aastast.
  6. Klient võib olla kindel, et maja tootmise ja ehitusega seotud dokumentatsioon on korras, maja on kvaliteetne ning teostatud töödele antakse ajas kestev garantii. Tehase poolt teostatud projektil on ka suurem turuväärtus, kuna maja projekteerimisel ja ehitusel on kasutatud ainult kvaliteetseid materjale ning maksimaalselt parimaid lahendusi.