Puidumasinad

Toodame puidu töötlemise seadmeid.

AS Ritsu on oma tegevust alustanud puidutöötlemismasinaid tootva ettevõttena. Vajadus masinaid tööolukorras katsetada lõi aluse puiduosakonna tekkele. Sealt edasi oli vaid üks samm palkmajade valmistamiseni.

Täna on meil olemas mitmekülgne puidutöötlusmasinate park ja kogemustega kvalifitseeritud spetsialistid. See võimaldab teostada vajalikud tööoperatsioonid ja valmistada kvaliteetseid ning vastupidavaid tooteid. Firma toodangu hulka kuuluvad mitmesugused puidutöötlemismasinad. Näiteks valmistame ketassaekaatreid, ümarpalkmajade ja freesprussmajade tootmisliine, sõrmjätkuliine (freese ja presse) ja paljusid muid masinaid: järkamissaagisid, puiduküttel kalorifeerahjusid, ventilaatoreid jne. Samuti püüame vastu tulla kõigi klientide soovidele ja valmistada eritellimuslikke masinaid ning pakkuda võimalikke tehnoloogilisi terviklahendusi.

AS Ritsu on ettevõte, mis omab kindlat kohta Eesti masinaturul. Meie eeliseks on pikaajalised kogemused puidutöötlemismasinate valmistamisel. Kõik masinad on läbinud firmasiseselt põhjalikud katsetused - toodame ise sarnaste masinatega.