Sulge korv

Lemmikukorv

  • Tühi korv
Tagasi korvi

Hinnapäringu vorm

Ettevõttest

Põhitegevus: Ümar- ja nelikantpalkmajade projekteerimine, tootmine ja ehitus; elementmajade projekteerimine, tootmine ja ehitus.
Töötajate arv: 60
Tootmispind: 10 000 m2

AS Ritsu on unikaalne puitmajade tootja, kes oma 26 tegutsemisaastaga on eksportinud elamuid 40 erinevasse riiki. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad puitelementmajad, ümar- ja nelikantpalkmajad, mis valmivad täisautomaatsetel tootmisliinidel.

Meie missiooniks on taastuva ressursi – puidu väärtustamine. Oma tegevust alustasime puidutöötlemisseadmete projekteerimisest ning valmistamisest kohaliku puidutööstuse vajaduste rahuldamiseks. Täna töötavad Ritsus toodetud masinad kokku kümnes riigis üle maailma. Pidev tootmisbaasi arendamine on võimaldanud meil laiendada pakutavate toodete sortimenti, juurutada mitmeid innovatiivseid lahendusi puitmajade tootmisel ning pakkuda oma majadele järjest kõrgemat kvaliteeti. Jätkusuutlik mõtlemine ja pidev tootearendus käivad meie igapäevase töö juurde.

Ritsu edu võti ja unikaalsus seisneb meie enda firma inseneride poolt konstrueeritud ja Ritsu masinaehituse osakonnas ehitatud tootmistehnoloogias ja -liinides. Kasutuses olev CNC-tehnoloogial põhinev automaatne tootmisprotsess võimaldab saada eriti täpset tulemust kiirete tööoperatsioonide juures.

Meie tootmine on korraldatud rangelt kontrollitud ja sertifitseeritud protseduuride alusel nagu ISO 9001:2008 ja ETA (Euroopa Tehniline Heakskiit), mis tagab kindlustunde parima võimaliku kvaliteediga tootest. Ritsu toodangul on CE märk. Meie tehnoloogiaarendustegevust on tunnustatud riiklike autasudega ning meid on mitmeid aastaid järjest valitud piirkonna parimaks tootmisettevõtteks.

MIKS EELISTADA RITSUT?

  • Meie pikaajalise tootearenduse ja kogemuse tulemusel on Ritsu ümarpalkmajadel palju eeliseid nagu kasutatava palgi profiil ning unikaalsest tootmistehnoloogiast tulenev täpsus ja kvaliteet, mis tuginevad tehnoloogia väljatöötamisel teostatud patendiuuringutele.
  • Pakume nelikantpalkmaja valmistamisel ainulaadset seinalahendust, milles paksemad (180 ja 202 mm läbimõõduga) välisseinad on ühendatud õhema (114 mm läbimõõduga) seinapalgiga. Meie klientidel aitab see kokku hoida puitmaterjalilt, transpordi- ja ehituskuludelt, andmata järgi kvaliteedilt.
  • Parema soojapidavuse tagamiseks pakume palkmaja soojustamist nii seest kui ka väljast, vastavalt kliendi soovile. Majade soojustamisel kasutame välisel viimistlemisel palkseinaga identse välisilmega laudist, luues võimaluse ehitada ka suurlinna endale elamuks palkmaja.
  • Ritsu elementmajade puhul pakume nii klassikalist suuremõõtmelist seinaelementide lahendust kui paindlikku ja lihtsat püstitust võimaldavat meie enda poolt välja töötatud väikepaneelide lahendust. Meie välisseina elemendid valmistatud tugevussorteeritud ja kuivatatud puidust. Tootearenduse tulemusena on välja töötatud ja kasutusele võetud erineva soojapidavusega seina konstruktsioonid, sõlmed ja tehnilised lahendused, mis vastavad Euroopa turgudel kehtivatele ehitusnormidele.

Kõik meie majad toodetakse tehases maksimaalse võimaliku valmidusastmeni, mis tagab kiire, täpse ja efektiivse ehituse, mida on võimalik teostada aastaringselt. Ritsu inseneride poolt pakutavad seinalahendused võimaldavad toota soojapidavaid elamuid, tagades vastavuse kehtivatele normatiividele hoides sealjuures kulud kontrolli all.

Ekspordi osatähtsus kogukäibest on aastate lõikes püsinud 70 – 80 % piires.

Põhiturud täna on Saksamaa, Norra, Holland, Suurbritannia, Prantsusmaa, Itaalia, Aserbaidžaan, Rootsi ja Eesti. Aastate jooksul on Ritsu eksporditud 40 erinevasse maailma riiki.