Sulge korv

Lemmikukorv

  • Tühi korv
Tagasi korvi

Hinnapäringu vorm

maakond, linn, alev või küla

Mille põhjal valida majatootjat?

Meil kõigil on olemas ettekujutus oma unistuste kodust. Sageli jääb vaid pelgalt ettekujutusest väheks, et reaalsuses maja ehitama hakates ka unistused teoks saaksid. Oma unistuste kodu loomisel on väga oluline osa ettevalmistaval eeltööl, mis on aluseks sujuva ehitusprotsessi ja konkreetse kliendi soovidele ootuspärase tulemuse saavutamiseks.

Ritsu meistrite sõnul tuleb uue kodu ehitamisel alustada enda ootuste ja vajaduste kaardistamisest – tulevase kodu asukoht, kas eelistada kivi- või palkmaja (seejuures on puit kui ainus taastuv ja loodussõbralik ehitusmaterjal kahtlemata ainuõige valik), milline saab olema hoone ruumiplaneering ja suurus. Paralleelselt tuleb hinnata ka enda võimalusi, et need eeldatavate soovidega ka reaalsuses sobiksid.

 

Soovitused majatootja valimisel

  1. Tutvuge ettevõtte taustaga – kui pikaajalise kogemusega on tegemist, kui palju on ette näidata referentse, kas on võimalik külastada mõnda tehtud maja, millised on klientide kogemused.
  2. Tutvuge ettevõtete võimalustega – milliseid erinevaid lahendusi on ettevõte võimeline pakkuma, millist tehnoloogiat kasutatakse, kas võimaldatakse tootmise külastust, kas pakutakse ka „võtmed-kätte“ tervikteenust, kas on olemas vajalikud sertifikaadid ja pädevused.
  3. Tutvuge pakkumistega – võrrelda tuleb võrreldavat ning olla äärmiselt ettevaatlik pakkumistega, mis erinevad märgatavalt teistest omataolistest – kui miski tundub liiga hea, et tõsi olla, siis tavaliselt see nii ka on.

Save