Sulge korv

Lemmikukorv

  • Tühi korv
Tagasi korvi

Hinnapäringu vorm

maakond, linn, alev või küla

“Palju maja maksab?”

moneySoovides kliendile oma “unistuste kodu”,  suvila või saunamaja rajamisel nõu ja jõuga abiks olla, saame öelda, et ühtset vastust sellele pole.

Lihtsalt  numbrist siin ei piisa – teadmata kliendi võimalusi ja soove ei ole võimalik teineteist mõista. Ritsu tootevalik on lai ja  üsna keeruline on pelgalt küsimusest “palju maja maksab?” , aru saada,  milline maja on just antud kliendi  jaoks parim ja sobivaim.

Soovides pakkuda oma kliendile parimat, püüame koostöös kliendiga välja selgitada millised on kriteeriumid, millele peaks tulevane kodu vastama. Üheskoos planeerides ja meie kogemustele toetudes saame läbi mõelda kodu rajamiseks vajalikud tööde etapid.

  • Kas krunt on olemas?
  • Kas kohalikust omavalitsusest on taotletud projekteerimistingimused?
  • Kui suur ja millise arhitektuuriga maja meeldib?
  • Millised on finantsilised võimalused? Milline on eelarve?
  • Millisel ajahetkel on planeeritud ehituslike töödega alustada?
  • Millised on elamusse soovitud kommunikatiivsed lahendused?

Meil on palju küsimusi, kuid nendele vastamine viib meid lähemale Sinu unistuste täitumisele.

Millised on Teie unistused, aga ka reaalsed võimalused ja vajadused?

Meie müügimeeskonna tööks ei ole vaid pakkumiste väljastamine, vaid soovime leida kliendile parima, pakkudes individuaalseid lahendusi palkmaja ehitamisel. Me soovime, et meie poolt projekteeritud, toodetud ja püstitatud majadel oleks ka hinnale vastav ja kestev väärtus.

Ritsu kvaliteet on end aastakümnetega tõestanud ning kliendid soovitavad meid ka oma tuttavatele, seda nii kodu kui ka välismaal.

Soovime, et kõik meie tulevased kliendid teaksid, mida me suudame ning mõistaksid, mis tegelikult peitub hinnanumbrite taga ja oskaksid seeläbi pakutava toote väärtust ka ise paremini hinnata.

Hea maja ei ole küll odav, kuid pole ka liiga kallis ning väärib kindlasti oma hinda. Kui Teil on suur soov ehitada endale hea maja, siis me kutsume Teid endale külla, Valgamaale.

Meie juures saab tutvuda majade tehniliste lahenduste ja kvaliteediga. Võtke meiega julgelt ühendust.

Hea maja ehitamine nõuab küll eeltööd, aga me võtame selle aja, et toota just Teie unistuste maja, olles sel teekonnal Teile toeks ja abiks, kaasates oma ala parimaid asjatundjaid.